KONST / Litografier / Färglitografi 12837134
nr 1283 7134
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 218/240, Dansande par, bladets mått: 43x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:38:45
19/10 15:47:01
21 okt
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann